Meowing un Barking Heads izveides ideja pieder mazai cilvēku grupai — bijušajiem amerikāņu kompānijas  Nutro Choice britu izplatītāja darbiniekiem. No 2009. gadā pēc Nutro Choice  aiziešanas no tirgus viņi organizēja savu kompāniju Pet Food UK Ltd.

Pietiekami aktīvu barības Lielbritānijas tirgū  izplatīšanu nodrošināja sakārtotais izplatīšanas tīks, iegūtā pieredze un vajadzības izpratne kvalitatāvas barības viņu mīluļiem, lai viņu mīluļiem.

Izstrādājot koncepciju suņu un kaķu barībai, Pet Food UK Ltd vērsās pie Lielbritānijas rūpnīcas Golden Acres Pet Food Partners — vadošā Eiropas premium klases sausās barības ražotāja (šajā rūpnīcā ražo tādas zināmas barības kā Wolfsblut, ArdenGrange, Fish4Dogs)

Drīzumā rūpnīca sāka ražot visu barības Barking Heads un MeowingHeads sēriju, garantējot visaugstāko produkcijas kvalitātes līmeni visos ražošanas posmos.

Piesaistīt tik spēcīgu un tehnoloģiskā plānā vadošo ražotāju ļāva iekļaut barībā vairāk svaigas gaļas, kā arī lietot četrkārtu tauku glazējumu maksimālai garšai.

Turklāt, sadarbība ar tādu rūpnīcu nodrošināja kvalitātes un Barking Heads un Meowing Heads piegādes termiņu stabilitāti.  Šodien pircējs var būt droši, ka viņa mīlulis vienmēr pusdienās saņems garšīgu un veselīgu barību!

Tādējādi Barking Heads un Meowing Heads barības ir tīrs britu produkts: no idejas līdz realizacijai, ar ko tās izveidotāji pamatoti lepojas!

Barking Heads ™ and Meowing Heads ™

Mūsdienās mēs kļūstam arvien uzmanīgāki pret to ko mēs ēdam un tas ir pareizi, bet tāpat mēs aicinām parūpēties arī par to, ar ko mēs barojam mūsu mīluļus, jo tas ir viens no faktoriem pēc kura izpaužas mūsu attieksme pret viņiem. Tieši tāpēc mēs esam izstrādājuši Ultra Premium barību, kas satur tikai labākās kvalitātes dabīgas sastāvdaļas. UN TAS IR SOLĪJUMS!